"Wstyd!" Nie będzie lodowiska - otoWejherowo.pl
reklama
Aktualności Sport

“Wstyd!” Nie będzie lodowiska

“Wstyd!” Nie będzie lodowiska

W tym sezonie zimowym nie będzie tradycyjnego już lodowiska przy Szkole Podstawowej numer 8 w Wejherowie. Decyzja władz miasta wywołała spore poruszenie.

“Wstyd!!!!! Tak mało atrakcji w naszym mieście, Prezydent Emeryt Krzysztof Hildebrandt i jego ekipa jeszcze je ogranicza” – napisał wejherowski radny Wojciech Wasiakowski na swoim profilu w mediach społecznościowych publikując informacje, w której ratusz informuje, że w tym sezonie zimowym nie będzie lodowiska przy SP 8. Władze miasta tłumaczą swoją decyzję oszczędnościami.

reklama

Czytaj również: Rok Karty Mieszkańca. Sukces, czy niekoniecznie?

“Nie dajcie sobie wmówić że miasto Wejherowo nie ma pieniędzy. Przecież budujemy jeden z najdroższych jak nie najdroższy otwarty basen w Polsce. Mieszkańcy Wejherowa zasługują na więcej!! Okres świąteczny to wyjątkowy czas, lodowisko to fajna zabawa dla całych rodzin. Jeden pomnik mniej i nie trzeba by było ograniczać zabawy. Takie to moje skromne trzy grosze” – napisał radny.

Do narzekań przyłączyli się inni internauci.

“Pan prezydent powinien się przede wszystkim wstydzić brakiem jakiegokolwiek rozwoju podczas wszystkich swoich kadencji. Miasto noclegownia, które nie próbuje nawet zatrzymać młodych ludzi bo zwyczajnie nie ma im nic do zaoferowania. Szukasz pracy? Jedź do Trójmiasta, szukasz rozrywki? Jedź do Trójmiasta, potrzebujesz zrobić zakupy? Jedź do Trójmiasta. Można tak wymieniać bez końca a i tak nic to nie da bo prezydent zawsze był głuchy na to czego oczekują młodzi. Miasto się nadaje jedynie dla emerytów i rodzin z dziećmi, które szukają spokoju i mają gigantyczne pokłady cierpliwości co do niespełnionych obietnic” – napisał jeden z wejherowian.

Czytaj także: Wejherowo niżej niż Rumia i Reda

Fot. UM Wejherowo