Gosia Andrzejewicz zaśpiewa dla mieszkańców Redy - otoWejherowo.pl
05/12/2023
reklama
Aktualności Kultura

Gosia Andrzejewicz zaśpiewa dla mieszkańców Redy

Gosia Andrzejewicz zaśpiewa dla mieszkańców Redy

Gosia Andrzejewicz wystąpi w Redzie. Wydarzenie, które odbędzie się za ponad miesiąc zaplanowano z okazji dziesiątych urodzin Fabryki Kultury.

Gosia Andrzejewicz to popowa wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Ma na swoim koncie 5 albumów, prestiżowe nagrody muzyczne, pierwsze miejsca na listach przebojów (m.in.: RMF FM, Radio Zet, MTV, VIVA), złote płyty, oraz dużą rzeszę fanów (ponad 135 tys. na Facebooku). Do jej najpopularniejszych utworów należą m.in.: „Pozwól żyć”, czy „Słowa”.

reklama

Utalentowana wokalistka jest finalistką programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym wygrała trzy odcinki wcielając się w takie artystki jak m.in.: Beata Kozidrak i Mariah Carey. Mimo bardzo aktywnej działalności koncertowej piosenkarka pracuje również nad kolejnym solowym albumem, czego zapowiedzią jest najnowszy singiel „Na zawsze”.

Koncert Gosi Andrzejewicz zorganizowany będzie z okazji 10. urodzin Fabryki Kultury w Redzie, która swoją działalność rozpoczęła 1 października 2013 r. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 12 listopada, o godzinie 18. Bilety w cenie 35 zł są jeszcze dostępne w kasie, w godzinach pracy instytucji lub za pośrednictwem strony kupbilecik.pl 

Organizatorzy proszą o rozważny zakup biletów online, ze względu na brak możliwości ich późniejszego zwrotu.


Źródło / Zdjęcia: Fabryka Kultury w Redzie