Gryf Wejherowo - Radunia II Stężyca 3:3. Wywalczony remis [ZDJĘCIA] - otoWejherowo.pl
18/05/2024
Aktualności Sport

Gryf Wejherowo – Radunia II Stężyca 3:3. Wywalczony remis [ZDJĘCIA]

Gryf Wejherowo zremisował w niedzielę 7 kwietnia na własnym stadionie z Radunią II Stężycą w meczu 23. kolejki rundy wiosennej IV ligi sezonu 2023/2024. Gryf do końcówki pierwszej połowy przegrywał 0:3.

Niedzielny mecz miał dość dramatyczny przebieg. Piłkarze Gryfa Wejherowo stracili bramkę w czternastej minucie meczu. Kilka minut później rywale ze Stężycy strzelili drugiego gola.

Na dodatek w 30. minucie z boiska musiał zejść Krystian Faltyński, który wcześniej podciał przeciwnika i grał z żółtą kartką na koncie. Zaledwie po paru minutach Faltyński ponownie zaliczył faul i sędzia pokazał mu czerwoną kartkę. Od tego momentu zawodnicy Gryfa grali w okrojonym składzie.

W 35. minucie padła kolejna bramka dla Radunii II. Nie wyglądało to najlepiej, ale piłkarze Gryfa zerwali się do walki i do szatni schodzili z jednym golem. Bramkę w 44. minucie strzelił Krzysztof Idzi.

W drugiej połowie bohaterem Gryfa został Jakub Kwidzyński, który strzelił dwa gole na remis: w 64. i 83. minucie meczu.

Kolejny mecz Gryf Wejherowo zagra na wyjeździe. Ich przeciwnikiem będzie Chojniczanka II Chojnice.

Zdjęcia z meczu Gryf Wejherowo – Radunia II Stężyca 3:3. Fot. gwyfwejherowo1.futbolow.pl