Marzysz o nowym wnętrzu? Specjaliści z Meble Matyka w Lęborku zrobią to od A do Z! - otoWejherowo.pl
Aktualności Biznes

Marzysz o nowym wnętrzu? Specjaliści z Meble Matyka w Lęborku zrobią to od A do Z!

Marzysz o nowym wnętrzu? Specjaliści z Meble Matyka w Lęborku zrobią to od A do Z!

Marzysz o zmianach w swoich czterech kątach, ale nie masz pomysłu jak połączyć trendy z funkcjonalnością? ProjektMatyka we wszystkim Ci pomoże. Projektanci przy dobrej kawie pomogą, doradzą stworzyć przestrzeń o jakiej marzysz.

Projekt wnętrz z całą wizualizacją? ProjektMatyka jest firmą, która ma ponad 20 lat doświadczenia. Ten punkt działa na rynku od 1996 roku w Lęborku i wykonał już setki projektów wnętrz, więc ma doświadczenie, którego potrzebujesz! Stara się, aby każdy klient był w pełni zadowolony z usług, a do każdego projektu firma podchodzi indywidualnie, co gwarantuje opiekę projektowania, z dbałością o wykonanie i szczegóły projektu. Firma to nie tylko projekty, zajmuje się również meblami – MebleMatyka, więc jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnym wykonaniem mebli z dobrych materiałów, ten punkt spełni wszystkie wymagania. Jesteś zainteresowany ofertą firmy?

reklama

Masz jakiekolwiek pytania? Szukasz więcej informacji? Zadzwoń na numer (059) 862 6750 / 507 186 497, bądź skontaktuj się mailowo na adres meblematyka@wp.pl Zajrzyj również na stronę https://meblematyka.pl/ oraz https://projektmatyka.pl/

MebleMatyka/ ProjektMatyka
ul. B.Krzywoustego 29S
84-300 Lębork
Facebook: https://www.facebook.com/projektmatyka