Zagrali chłopcy i dziewczynki - otoWejherowo.pl
03/05/2024
Aktualności

Zagrali chłopcy i dziewczynki

Areną emocjonujących zmagań piłkarskich stała się hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie, gdzie odbył się Świąteczno-Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej. Wzięło w nim udział po sześć drużyn chłopców i dziewcząt z rocznika 2010 i młodszych.

W kategorii dziewcząt, zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego. Srebrne medale zdobyła drużyna SP 6, a na trzecim miejscu podium stanęła drużyna z SP 11.

W klasyfikacji chłopców, zwyciężyli gospodarze – drużyna SP 6. Drugie miejsce zajęła drużyna z SP 11, a brązowe medale przyznano drużynie SP 5.

Organizatorem turnieju był Szkolny Związek Sportowy, który zapewnił, że wszystko przebiegło sprawnie i bezpiecznie. Turniej był nie tylko okazją do rywalizacji sportowej, ale także do integracji i budowania ducha sportowego wśród młodych piłkarzy.

– Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym po 10 minut, co łącznie dało trzydzieści spotkań w sportowo świątecznej atmosferze – mówi Arkadiusz Szlas, koordynator SZS.

Zdjęcia: UM Wejherowo