Tytani Wejherowo z Gwardią Koszalin:  - Decydujących sześć minut wpłynęło na losy meczu - otoWejherowo.pl
13/05/2024
Aktualności

Tytani Wejherowo z Gwardią Koszalin:  – Decydujących sześć minut wpłynęło na losy meczu

Wystarczyło  6 minut   by Tytani  przegrali spotkanie ,które od początku układało się po ich myśli. Wejherowscy szczypiorniści  musieli uznać wyższość  Gwardii Koszalin.

Spotkanie I ligi dziewiątej kolejki było  niezwykle emocjonujące  do drugiej połowy  połowy Tytani prowadzili 21:18. Druga połowo była bardziej zacięta , goście zaczęli odrabiać straty i w ostatnich minutach seria strat 1:7  Tytanów wpłynęła na końcowy wynik  meczu, który  zakończył się wynikiem  37:39 na korzyść Gwardii.

Mimo porażki, Tytani Wejherowo utrzymują się na 4. miejscu w tabeli, zgromadzając 15 punktów po ośmiu rozegranych meczach. Pomimo wyniku, drużyna nadal pozostaje w walce o wyższe lokaty, dając fanom nadzieję na kolejne emocjonujące starcia. A już w najbliższa sobotę kolejny mecz z Grudziądzem  u siebie.-Na mecz przyjechaliśmy dobrze przygotowani wszystko  do ostatnich 5 minut toczyło się po naszej myśli. Mimo porażki jestem bardzo zadowolony z drużyny pokazali serducho.-mówi Robert Wicon – wiceprezes  Tytanów Wejherowo. -Trenujemy dalej nie podajemy  i szykujemy się na sobotni mecz z Grudziądzem.

Zdjęcia: Tytani Wejherowo