Kierowca przygnieciony quadem. Ranny trafił do szpitala - otoWejherowo.pl
reklama
Aktualności

Kierowca przygnieciony quadem. Ranny trafił do szpitala

Kierowca przygnieciony quadem. Ranny trafił do szpitala

W nocy z soboty na niedzielę, w Luzinie doszło do wypadku drogowego. Jak ustalili policjanci, kierowca quada przewrócił pojazd, który następnie go przygniótł. Policjanci pobrali od kierowcy krew do analizy. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

W niedzielę około północy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Luzinie na ul. Tartacznej. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 36-latek jadący quadem, z nieustalonej dotychczas przyczyny, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wywrócił pojazd, który go przygniótł. Mężczyzna nie miał ubranego kasku ochronnego. Policjanci wyczuli od 36-latka woń alkoholu, pobrano od niego krew do analizy. Z uwagi na odniesione poważne obrażenia, mężczyzna został przewieziony do szpitala.

reklama

Teraz sprawą zajmują się śledczy, którzy będą dokładnie sprawdzali przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Policjanci przypominają i apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Kierowca jadący quadem jest traktowany jak niechroniony uczestnik ruchu drogowego, dlatego też należy pamiętać o stosowania elementów ochronnych, zwłaszcza kasku, który w przypadku upadku, chroni głowę kierowcy.