Sukcesy Maximusa. Zobacz, jak poszło zawodnikom - otoWejherowo.pl
19/05/2024
Aktualności

Sukcesy Maximusa. Zobacz, jak poszło zawodnikom

Zawodnicy Klubu Sportowego Maximus święcili triumfy podczas Mistrzostw Kickboxingu rozgrywanych w Wejherowie.  Dla biorących w nich udział dzieci i młodzieży były okazją do rywalizacji oraz prezentacji wysokich umiejętności.

W kategorii dziewcząt, pierwsze miejsce zdobyła Maja Ziemian, drugie Patrycja Guza, a trzecie przypadło Helenie Sinoradzkiej. Natomiast w kategorii dziewcząt do lat siedmiu zwyciężyła Liliana Petrow, a druga była Luiza Pionk.

Wśród chłopców w wieku sześciu lat, pierwsze miejsce zajął Michał Kramp, wyprzedzając Kacpra Talagę i Piotra Burzana. Natomiast w kategorii chłopców w wieku 7-8 lat zwycięzcą okazał się Jan Burzan, a kolejne miejsca zajęli Filip Reszczyński i Igor Talaga.

W grupie wiekowej chłopców 9-12 lat triumfował Franciszek Linkowski, na drugim miejscu uplasował się Oliwier Reszczyński, a trzecie miejsce przypadło Yeremiemu Petrowi. Czwartą lokatę zdobył Nikolas Wróblewski.

W grupie zaawansowanej chłopców w wieku 9-13 lat zwyciężył Robert Baran, drugie miejsce zajął Filip Pionk, a trzecie miejsce przypadło Nikodemowi Noskowi.

– Jestem niezwykle dumny z moich uczniów – cieszy się trener Piotr Kohnke. – Widzę, jak ciężko pracowali, aby osiągnąć te sukcesy. Ich zaangażowanie i determinacja są godne podziwu. To wynik wielu godzin treningu i poświęcenia.

Warto podkreślić, że szkolenie sportowe i zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży sekcji Klubu Sportowego Maximus w Wejherowie są dofinansowane z budżetu Wejherowa w ramach dotacji dla organizacji pozarządowych.

Klub Kickboxingu KS Maximus zaprasza wszystkie zainteresowane dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne, które odbywają się w sierpniu w środy. Zajęcia dla grupy wiekowej 6-12 lat rozpoczynają się o godzinie 18:00, natomiast dla grupy od 13 lat o godzinie 19:00. Miejsce zajęć to sala nad basenem przy Szkole Podstawowej nr 8 w Wejherowie.