Co dalej z hotelem Bliza w Wejherowie? Przedstawiamy wizualizacje. - otoWejherowo.pl
reklama
Aktualności

Co dalej z hotelem Bliza w Wejherowie? Przedstawiamy wizualizacje.

reklama (Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość)
Co dalej z hotelem Bliza w Wejherowie? Przedstawiamy wizualizacje.

Dawnym właścicielem hotelu Bliza znajdującego się przy Osiedlu Przyjażni 1 była spółka PPH Hotele. Nieruchomość składająca się z 6 kondygnacji nadziemnych oraz podpiwniczenia została wystawiona na sprzedaż w 2017r. Budynek posiadał wówczas 126 miejsc noclegowych w 65 pokojach oraz 3 apartamentach. Na miejscu znajdowała się również restauracja, sauna, a także powierzchnia biurowo-użytkowa.

Obecnie nowym właścicielem nieruchomości została firma Orlex MG, która wraz z pierwszym kwartałem tego roku przystąpiła do remontu obiektu.  Posiadacze zdeklarowali, iż inwestycja została przeznaczona na cele usługowo-handlowe i zostanie oddana do użytku już we wrześniu tego roku.

reklama

Na znanym portalu została przedstawiona również oferta wynajmu. W ogłoszeniu znajdziemy lokale od 20- 1000m2 , natomiast ceny zależne są od metrażu i zaczynają się już od 45 złotych za m2.

Wizualizacje przedstawiające kondygnacje +1 oraz +2 opisane zostały jako hotelowe. Według załączonej legendy ma znajdować się tam 20 pokoi hotelowych: 14 o powierzchni około 20 m2 oraz 5 o powierzchni 15,5 m2 co  daje łącznej powierzchnie  prawie 373 m2.

Czy następca hotelu Bliza spełni się w roli obiektu wypoczynkowego, czy jednak podzieli losy swojego poprzednika? Jesteśmy ciekawi Państwa opinii na temat remontu oraz nowych funkcji dawnego wejherowskiego hotelu. Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

źródło zdjęć: otodom.pl