Policjanci z Wejherowa przechwycili znaczną ilość narkotyków - otoWejherowo.pl
13/07/2024
reklama
Aktualności

Policjanci z Wejherowa przechwycili znaczną ilość narkotyków

reklama
Policjanci z Wejherowa przechwycili znaczną ilość narkotyków

Wejherowscy kryminalni po raz kolejny uderzyli w handlarzy narkotykami. Tym razem z rąk przestępców udało im się wyrwać blisko 400 gramów niebezpiecznych substancji. Dwóch mężczyzn, którzy mieli odpowiadać za ten proceder, trafiło na 3 miesiące do aresztu. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Wszystko zaczęło się od informacji, które dotarły do uszu policjantów z wydziału narkotykowego wejherowskiej komendy. Podejrzewali, że dwaj mieszkańcy powiatu wejherowskiego mogą mieć w swoich posiadaniu sporą ilość narkotyków. Podejrzenia te okazały się trafne.

reklama

Kryminalni wkroczyli do akcji. Dokładnie sprawdzili mieszkania podejrzanych, a także wynajęty przez nich garaż. Ich skrupulatność przyniosła oczekiwany efekt. W trakcie przeszukania mundurowi ujawnili blisko 400 gramów nielegalnych substancji. Wśród nich znalazła się amfetamina, marihuana oraz tabletki ekstazy.

27-latek i 21-latek, którzy mieli odpowiadać za ten proceder, zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzuty udziału w obrocie znaczną ilością narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat. Sąd, biorąc pod uwagę charakter i skalę popełnionego przestępstwa, zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanych na okres 3 miesięcy.

Źródło: Powiatowa Komenda Policji w Wejherowie

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *