Śmiertelny wypadek w Wyszecinie. Przyczyną nadmierna prędkość - otoWejherowo.pl
reklama
Aktualności

Śmiertelny wypadek w Wyszecinie. Przyczyną nadmierna prędkość

Śmiertelny wypadek w Wyszecinie. Przyczyną nadmierna prędkość

Wczoraj po południu w Wyszecinie doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia i ustalali okoliczności zdarzenia, w którym zginął 48-latek z powiatu wejherowskiego. Teraz sprawę będą wyjaśniali policjanci, którzy będą wyjaśniali dokładnie okoliczności zdarzenia.

Wczoraj około godziny 16:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w Wyszecinie. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego, którzy wyjaśnili okoliczności wypadku. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 48-letni kierowca samochodu renault jadąc w kierunku miejscowości Barłomina prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego uderzył w przydrożne drzewo, samochód dachował i wjechał do lasu. Kierowca poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Mundurowi wykonali oględziny oraz zabezpieczyli miejsce wypadku jak i wyjaśniali okoliczności. Na miejscu obecny był prokuratorii, biegły lekarz specjalista z zakresu medycyny sądowej oraz biegły specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych.

reklama

Teraz sprawą zajmą się policjanci, którzy będą dokładnie wyjaśniali wszelkie okoliczności zdarzenia.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i uwagi na drodze. Jednocześnie przypominają, że najczęstszą przyczyną wypadków drogowych jest nadmierna prędkość, brawura oraz brak zachowania szczególnej ostrożności na drodze.