Gosia Andrzejewicz uświetniła 10-lecie Fabryki Kultury - otoWejherowo.pl
25/06/2024
reklama
Aktualności

Gosia Andrzejewicz uświetniła 10-lecie Fabryki Kultury

reklama
Gosia Andrzejewicz uświetniła 10-lecie Fabryki Kultury

Koncertem Gosi Andrzejewicz Fabryka Kultury w Redzie uczciła swoje dziesiąte urodziny. Wydarzenie przyciągnęło tłumy fanów wokalistki i entuzjastów tego miejsca.

Wydarzenie, które odbyło się w niedzielę 12 listopada, rozpoczęło się od podziękowań ze strony włodarzy miasta za lata wspólnej historii. Podkreślono jak ważną rolę odgrywa Fabryka Kultury, która swoją działalność rozpoczęła 1 października 2013 r. Tego dnia stała się ona osobną instytucją, tym samym odłączając się od Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Pamiętano też o innej rocznicy – dziewięciu latach od uroczystego otwarcia jej obecnej siedziby przy ul. Łąkowej, które jest sercem kulturalnego życia w Redzie.

reklama

Publiczność zgromadzona w sali koncertowej nie mogła doczekać się występu głównej gwiazdy wieczoru – popowej wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów Gosi Andrzejewicz. Artystka mająca na swoim koncie 5 albumów, prestiżowe nagrody muzyczne, pierwsze miejsca na listach przebojów (m.in.: RMF FM, Radio Zet, MTV, VIVA), złote płyty, oraz dużą rzeszę fanów (ponad 135 tys. na Facebooku) porwała redzką publiczność do wspólnej zabawy. Gdy pojawiła się na scenie, sala eksplodowała oklaskami i wiwatami. Fani usłyszeli m.in. takie utwory jak „Pozwól żyć” oraz „Słowa”.

Utalentowana wokalistka jest też finalistką programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym wygrała trzy odcinki wcielając się m.in.: w Beatę Kozidrak i Mariah Carey. Mimo bardzo aktywnej działalności koncertowej piosenkarka pracuje również nad kolejnym solowym albumem, czego zapowiedzią jest najnowszy singiel „Na zawsze”.

Źródło / Zdjęcia: Facebook / Fabryka Kultury w Redzie