Policjanci chcieli pomóc, znaleźli narkotyki - otoWejherowo.pl
13/07/2024
reklama
Aktualności

Policjanci chcieli pomóc, znaleźli narkotyki

reklama
Policjanci chcieli pomóc, znaleźli narkotyki

Lęborscy policjanci zauważyli 31-letniego mężczyznę z powiatu wejherowskiego, który w nocy leżał na tylnych siedzeniach samochodu. Mundurowi postanowili sprawdzić czy przypadkiem nie potrzebuje pomocy. Okazało się, że jest on poszukiwany i ma przy sobie narkotyki. Już został przewieziony do zakładu karnego.

W nocy ze środy na czwartek (15-16 listopada) policjanci podczas patrolowania terenu gminy Nowa Wieś Lęborska zwrócili uwagę na zaparkowany poza drogą publiczną samochód. W aucie na tylnych siedzeniach leżał młody mężczyzna. Okazało się, że nic mu nie jest, ale podczas legitymowania okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wejherowie do odbycia kary pozbawienia wolności za nieuiszczenie grzywny za popełnione wykroczenie. Ponadto mundurowi znaleźli przy nim i zabezpieczyli łącznie cztery woreczki z proszkiem różnego koloru oraz z suszem roślinnym. Wstępne badania wykazały, że to metamfetamina i marihuana.

reklama

Policjanci zatrzymali 31-latka. W czwartek, 16 listopada, mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, co jest przestępstwem zagrożonym karą trzech lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został przewieziony konwojem do zakładu karnego.

Źródło / Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Lęborku