Świąteczny koncert na ekranie WCK - otoWejherowo.pl
05/12/2023
reklama
Aktualności

Świąteczny koncert na ekranie WCK

Świąteczny koncert na ekranie WCK

Najnowszy świąteczny koncert mistrza André Rieu będzie można obejrzeć na ekranie Wejherowskiego Centrum Kultury. Tym samym mieszkańcy miasta i okolic będą mogli dołączyć do dziesiątek tysięcy osób na całym świecie, które wydarzenie będą śledzić w formie retransmisji.

Koncert, „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” zrealziowany zostanie w Mastricht, rodzinnym mieście artysty. Co roku, maestro wraz ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa przygotowują tam specjalne koncerty świąteczne, przyciągając dziesiątki tysięcy fanów z różnych stron świata. Tym razem, dzięki retransmisji do kin, setki tysięcy widzów będą miały okazję uczestniczyć w tej magicznej muzycznej podróży bez wybierania się w daleką podróż.

Koncert, który ma trwać 130 minut, obiecuje zapierające dech interpretacje kolęd i innych świątecznych przebojów. André Rieu, znany ze swojej zdolności do przemiany sali koncertowej w bajkową krainę, zapowiada wyjątkową atmosferę, w której muzyka tańczy z blaskiem gwiazd.

reklama

Bilety na to wydarzenie są już dostępne na stronie Wejherowskiego Centrum Kultury i KinoMaestro.pl  w cenach: 35 zł za bilety ulgowe oraz 40 zł za bilety normalne. Koncert odbędzie się dwukrotnie: 9 grudnia o godzinie 18:30 oraz 31 grudnia o 19:00

Zdjęcie: WCK

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *