Tragiczny wypadek motocyklistki w Kamieniu. 28-latka zmarła w szpitalu - otoWejherowo.pl
13/07/2024
reklama
Aktualności

Tragiczny wypadek motocyklistki w Kamieniu. 28-latka zmarła w szpitalu

reklama
Tragiczny wypadek motocyklistki w Kamieniu. 28-latka zmarła w szpitalu

Wczoraj około godziny 19:00 doszło do tragicznego wypadku w Kamieniu. 28-letnia motocyklistka straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w barierę energochłonną. Pomimo natychmiastowej pomocy medycznej, kobieta zmarła w szpitalu kilka godzin po zdarzeniu.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca motocyklem marki Ducati Monster prawdopodobnie straciła panowanie nad pojazdem na łuku drogi, w wyniku czego zjechała z jezdni i uderzyła w barierę energochłonną. W miejscu zdarzenia obowiązywało ograniczenie prędkości do 30 km/h.

reklama

Niestety, 28-latka nie posiadała uprawnień do kierowania motocyklem. Wcześniej, w jednej z miejscowości województwa pomorskiego, przekroczyła dozwoloną prędkość na terenie zabudowanym o ponad 50 km/h, co skutkowało zatrzymaniem jej prawa jazdy na 3 miesiące.

Na miejscu wypadku przeprowadzono szczegółowe oględziny, zabezpieczono ślady i dokumentację fotograficzną. Teraz policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie prowadzą śledztwo w celu dokładnego wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia.

Apel do motocyklistów

W związku z tragicznym wypadkiem, policjanci ponownie apelują do wszystkich motocyklistów o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze.

ZOBACZ TAKŻE:

Źródło: Powiatowa Komenda Policji w Wejherowie

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *