Emocji na boisku nie zabrakło - otoWejherowo.pl
05/12/2023
reklama
Aktualności Sport

Emocji na boisku nie zabrakło

Emocji na boisku nie zabrakło

Mistrzostwa Redy w unihokeju w kategorii Igrzysk Dzieci – dziewcząt i chłopców odbyły się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Redzie. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Publiczność zgromadzona w hali mogła obejrzeć bardzo zacięte i emocjonujące pojedynki. Każdy uczestnik został udekorowany medalem, które wręczała dyrektor szkoły Iwona Nowicka. Teraz zwycięskie składy będą reprezentowały Redę w zawodach powiatowych.

W finale kategorii chłopców mecz pomiędzy ZS-P nr 2 i ZS-P nr 1 zakończył się wynikiem 0:3. W składzie zwycięskiej drużyny znaleźli się Stanisław Siepetowski, Filip Wiśniewski, Jakub Kurasiński, Ksawery Wolanin, Mikołaj Godlewski, Mikołaj Szczepaniak, Jan Rompca i Kacper Brzozowski. Opiekunem chłopców była Monika Jelińska.

Natomiast mecz w kategorii dziewcząt pomiędzy ZS-P nr 2 i ZS-P nr 1 był bardzo wyrównany i po regulaminowym czasie gry na tablicy wyników widniał wynik 1:1. W dogrywce żadna z drużyn nie zdołała strzelić gola i wynik musiał się rozstrzygać w serii rzutów karnych, które lepiej wykonywały zawodniczki ZS-P nr 2, które wygrały w nich 1:0.

reklama

W składzie zwycięskiej druzyny znalazły się: Maja Bartosik, Nadia Intek, Kulia Kolatowska, Sara Lebedzińska, Gabriela Młyńska, Liwia Paczos, Lena Piwowar, Natalia Tomczyńska, Maja Torchalska i Agata Zagórska. Opiekunem dziewcząt była Anna Bałdyga.

Zdjęcia: MOSiR w Redzie