Chcesz pomóc innym? Odwiedź ten sklep - otoWejherowo.pl
25/06/2024
reklama
Aktualności

Chcesz pomóc innym? Odwiedź ten sklep

reklama
Chcesz pomóc innym? Odwiedź ten sklep

Od kilku lat przy przejściu łączącym ul. Sobieskiego z ul. Wałową w Wejherowie mieści się sklep charytatywny. Robiąc tam zakupy możemy pomóc potrzebującym.

 „Dajesz, pomagasz, kupujesz” – takim hasłem reklamuje się sklep charytatywny, znajdujący się przy ul. Sobieskiego 252 w Wejherowie (wejście od ulicy Wałowej). Sklep zaczął swoją działalność w lipcu 2017 r., a inicjatorem jego powstania była Fundacja Wspierania ,,Razem po Sukces’’ z Rumi, której prezesem jest Artur Ostrowski. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży towarów przyniesionych przez darczyńców przeznaczane są na cele charytatywne, w tym na tworzenie miejsc pracy i rehabilitację osób niepełnosprawnych.

reklama

W sklepie możemy zostawiać rzeczy w dobrym stanie, nadające się do dalszego użytkowania, które mogą się przydać kupującym. Przynosić można np. ubrania, różnego rodzaju tekstylia, naczynia, akcesoria kuchenne, małe AGD, książki oraz zabawki dla dzieci. Sklep jest dobrze zaopatrzony, co może oznaczać, że wejherowianie lubią pomagać innym.

Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16.

Od marca w Redzie przy ul. Jana Pawła II 4 (box 11, nad Biedronką) otwarty jest także nowy sklep charytatywny prowadzony przez Fundację Wspierania ,,Razem po Sukces”.