Pchli Targ w Wejherowie przyciągnął tłumy mieszkańców! [ZDJĘCIA] - otoWejherowo.pl
25/06/2024
reklama
Aktualności

Pchli Targ w Wejherowie przyciągnął tłumy mieszkańców! [ZDJĘCIA]

reklama
Pchli Targ w Wejherowie przyciągnął tłumy mieszkańców! [ZDJĘCIA]

Bogactwo przedmiotów i tłumy kupujących – tak w skrócie można opisać pierwszy w 2024 roku Pchli Targ w Wejherowie, który odbył się w minioną niedzielę na Osiedlu Przyjaźni.

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony zarówno wystawców, jak i kupujących. Do Wejherowa przybyli wystawcy z całego województwa pomorskiego, oferując szeroki wachlarz przedmiotów: od książek, porcelany i rękodzieła, po zabawki, rzemiosło, a nawet elektronikę.

reklama

– Pierwsi wystawcy pojawili się już od wczesnych godzin porannych, a plac targowy zapełnił się w ciągu kilku minut – mówi Leszek Szczypior, pomysłodawca i współorganizator Pchlego Targu. – To pokazuje, jak bardzo mieszkańcy Wejherowa cenią tego typu wydarzenia i jak chętnie korzystają z okazji, by nabyć wyjątkowe przedmioty.

Głównym założeniem Pchlego Targu jest sprzedaż przedmiotów używanych, ale w pełni zdatnych do ponownego użytku. Dla kupujących to nie tylko szansa na znalezienie prawdziwych “perełek”, ale także na ekologiczne zakupy i nadanie starym przedmiotom nowego życia.

ZOBACZ TEŻ:

– Zeszłoroczny sukces Pchlego Targu udowodnił, że tego typu inicjatywy są bardzo potrzebne w naszym mieście – mówi Arkadiusz Kraszkiewicz, zastępca prezydenta Wejherowa. – Cieszę się, że dzięki zaangażowaniu wystawców i organizatorów możemy ponownie gościć ich na Osiedlu Przyjaźni i oferować mieszkańcom bogatą ofertę przedmiotów z drugiej ręki.

Kolejne edycje Pchlego Targu w Wejherowie odbędą się w następujących terminach:

  • 14 lipca
  • 11 sierpnia
  • 8 września

Źródło i zdjęcia: UM Wejherowo

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *