Przegrali, ale pokazali, że potrafią walczyć - otoWejherowo.pl
28/04/2024
Aktualności

Przegrali, ale pokazali, że potrafią walczyć

Mecz Gryfa Wejherowo z Gryfem Słupsk dostarczył kibicom niezapomnianych emocji, mimo że ostatecznie Gryf Słupsk zwyciężył 4:3. Młodzi piłkarze Gryfa Wejherowo pozostawili po sobie pozytywne wrażenie, prezentując zaangażowanie i umiejętności, które budzą optymizm co do przyszłości drużyny.

W pierwszej połowie Gryf Słupsk zdobył przewagę, strzelając bramki w 12., 20. i 23. minucie dzięki Patrykowi Dąbrowskiemu, Jakubowi Mendlewskiemu oraz Kacprowi Jendruchowi. Ostatnią bramkę w 90. minucie zdobył Maciej Miecznikowski, potwierdzając formę swojej drużyny.

Mimo niepowodzeń, młodzi piłkarze Gryfa Wejherowo nie poddali się. Kacper Hebel zdobył bramkę w 45. minucie, Maciej Leske dołożył kolejną w 56. minucie, a Bartłomiej Iwański strzelił trzecią w doliczonym czasie gry.

Skład Gryfa Wejherowo: Robert Wika, Kacper Małolepszy, Krystian Fałtyński, Oliwier Kątny, Jakub Godlewski, Julian Goyke, Seweryn Kozakowski, Maciej Koszałka, Dominik Rietz, Jakub Kwidziński, Maciej Leske, a na ławce rezerwowych :Kacper Łukowicz, Krzysztof Idzi, Bartłomiej Iwański, Kamil Pranczk, Kacper Jarząb, Kacper Hebel.

Skład Gryfa Słupsk: Kamil Gołębiewski, Kacper Gołojuch, Dawid Więckowski, Daniel Piechowski, Joseph Amoah, Jakub Mendlewski, Kacper Jendruch, Nikodem Ciechański, Andrzej Łyszyk, Patryk Dąbrowski, Fabian Słowiński, a na ławce rezerwowych: Filip Bielańczuk, Kacper Książkiewicz, Adam Świdroń, Aleks Hendryk, Jarosław Felisiak, Maciej Miecznikowski.